Strona Główna > Oferta > Orzeszek

Orzeszek to szeroka gama wysokiej jakości produktów spożywczych, w tym produktów funkcjonalnych, ważnych w zdrowej diecie, które dostarczane są w sposób naturalny, przy minimalnej ingerencji technologicznej, bez stosowania konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku czy innych dodatków – czyli takich, jakie niemal darowała nam hojna natura.

Produkty „Orzeszka” pochodzą z wyselekcjonowanych, sprawdzonych, polskich upraw, pól i lasów, (w tym z małych gospodarstw rodzinnych), a także z upraw zlokalizowanych w różnych regionach świata. Wszystkie produkty pakowane są w transparentne opakowania, dzięki czemu łatwo można ocenić ich zawartość.

Orzeszek to marka dla wszystkich konsumentów dbających o zdrowe odżywianie: rodzin z dziećmi, młodych ludzi, tzw. singli, dbających o kondycję, żyjących trochę w biegu, wegetarian i wegan, dla których oferowane przez markę produkty są dobrym źródłem białka i innych cennych składników, a także seniorów, którzy dbają o zdrowie i aktywny styl życia.

Obecnie, marka przechodzi zmianę wizerunku i jest w trakcie wymiany etykiet na opakowaniach, więc prezentowana oferta jest w trakcie wymiany i uzupełniania.

Kontakt

Orzeszek Sp.z o.o. Sp.k

Mogilno Duże 28A
95-082 Dobroń
tel.: 43 671 45 45
tel.: 797 407 950

e-mail: biuro@orzeszek.com.pl