Marka Orzeszek to szeroka gama produktów, ważnych w zdrowej diecie, takich jak: orzechy, ziarna, pestki, suszone owoce i warzywa, miód, zboża, pochodzących ze sprawdzonych, polskich upraw, a także z różnych regionów świata, dostarczanych w sposób możliwie jak najbardziej naturalny, przy minimalnej ingerencji technologicznej.

Produkty Orzeszka pakowane są w transparentne opakowania, które pozwalają konsumentom ocenić ich wygląd, jakość i świeżość. 

W bieżącym roku, w ramach nowej strategii rozwoju naszej marki, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych etykiet, które oddają istotne dla naszej marki wartości: szacunek dla natury, autentyczność, zdrowy sposób odżywiania i ogólny dobrostan. 

Dobrofarm to nasza nowa marka na rynku pro-zdrowotnej żywności, która obejmuje ok. 40 nadzwyczajnych produktów, tzw. superfoods, wśród których znajdują się zarówno produkty konwencjonalne, jak i produkty z certyfikatem ekologicznym bio.

Przyprawy Twojej Kuchni uzupełniają naszą ofertę o wysokiej jakości zarówno tradycyjne, jak i bardziej egzotyczne przyprawy, bez których nie może się obyć dobra, zdrowa kuchnia.

Jesteśmy jeszcze w trakcie re-brandingu i wprowadzania nowego wizerunku naszej marki , więc prosimy o uwzględnienie, że na naszej stronie znajdziecie Państwo zarówno opakowania z nowymi etykietami jak i starymi, które wkrótce zostaną wymienione.

Kontakt

Orzeszek Sp.z o.o. Sp.k

Mogilno Duże 28A
95-082 Dobroń
tel.: 43 671 45 45
tel.: 797 407 950

e-mail: biuro@orzeszek.com.pl