Strona Główna > Aktualności

 

 


INTEGRACJA ZESPOŁU ORZESZKA

Mogilno Duże, 1 Marca 2019

W pierwszy marcowy weekend, zespół pracowników Orzeszka integrował się w czasie imprezy firmowej, podczas której odbył się turniej Paint Ball'u. 

 


TVP3 Łódź w Orzeszku

Mogilno Duże, Luty 2019

Siedzibę Orzeszka odwiedziła TVP3 Łódź. Dziennikarze zapoznali się z naszą firmą i zwiedzili nasz zakład produkcyjny w Mogilnie. Reportaż został przedstawiony w programie Agroexpress w TVP3 Łódź.

Link do relacji z odwiedzinhttps://lodz.tvp.pl/41249360/10022019


II KONGRES MEDYCYNY INTEGRALNEJ

Warszawa, 9 Luty 2019

W ramach wspierania różnych akcji związanych z aspektami zdrowia, w tym właściwego odżywiania się, ORZESZEK sponsorował II KONGRES MEDYCYNY INTEGRALNEJ „Bądź integralny w zdrowiu. Prewencja i leczenie chorób przewlekłych”, organizowany przez Fundację Małgosi Braunek "Bądź" w dniu 9 lutego w Warszawie.


Wesołych Świąt!


LINIA PRODUKTÓW BIO

Wychodząc naprzeciw  trendom rynkowym związanym z oczekiwaniami konsumentów wysokiej jakości, zdrowej i naturalnej żywności, wprowadziliśmy nową linię produktów ORZESZEK BIO, które posiadają certyfikat UE potwierdzający ich ekologiczne pochodzenie (Certyfikat do pobrania poniżej na stronie). 

W naszej ofercie produktów BIO znaleźć można: rodzynki sułtańskie, morele suszone, śliwki kalifornijskie, ziarna słonecznika, pestki dyni, siemię lniane brązowe, kaszę jaglaną i kaszę gryczaną, płatki owsiane, soczewicę czerwoną oraz daktyle. 


MIDDLE EAST ORGANIC & NATURAL PRODUCTS EXPO DUBAI

Dubaj, 18-20 Listopada 2018

18 - 20 listopada Orzeszek był obecny na jedynych w swoim rodzaju Targach Middle East Organic & Natural Products Expo 2018 w Dubaju. Braliśmy udział w tym wydarzeniu jako jedna z czterech polskich firm. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zaprezentowaliśmy nasze dwie marki prozdrowotne Dobrofarm oraz linię produków ekologicznych. Nasz udział w targach oceniamy jako sukces i niezwykle cenne doświadczenie biznesowe.


SIAL PARIS, INTERNATIONAL FOOD EXHIBITION

Paryż, 21- 25 Października 2018

Niemal przez cały tydzień Orzeszek jest obecny  na Targach SIAL, największych międzynarodowych targach dla profesjonalistów z branży żywności, w których bierze udział 7020 firm z prawie 110 krajów świata, prezentując swoje produkty, składniki, innowacje, trendy i demonstracje kulinarne.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko o nr 1C 049 

National Pavilions and Regions of the World

https://www.sialparis.com/


MIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI EKOLOGICZNEJ I NATURALNEJ W ŁODZI 2018

Łódź, 12-14 Października 2018

12-14 października firma Orzeszek wzięła udział w Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej w Łodzi, najważniejszym i największym wydarzeniu branży eko-produktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej oraz VII edycji Targów Ekologicznego Stylu Życia #beECO


CERTYFIKAT  BIO

IV KONFERENCJA  I TARGI MAREK WŁASNYCH
FUTURE PRIVATE LABELS POLAND & CEE 2017

Kielce, 25-26 października 2017 

 Czasy, kiedy marka własna kojarzyła się głównie z tanim produktem o niezbyt wysokiej jakości są już za nami. Dzisiaj, marki własne często nie ustępują jakością i wizerunkiem znanym produktom markowym i stają się dla nich prawdziwą konkurencją. KONFERENCJA I TARGI FUTURE PRIVATE LABELS 2017 będą poświęcone innowacji, budowaniu strategii, zarządzaniu, tworzeniu opakowań, wprowadzaniu i repozycjonowaniu marek własnych, a także nowym trendom. Niezależnie od tego, czy jest się producentem marek własnych, dostawcą dla sieci handlowych czy też firmą, dla której marki własne stanowią konkurencję, z pewnością warto wziąć udział w tym wydarzeniu. My, jako firma, której ambicją jest iść w parze z nowymi potrzebami konsumentów i trendami, oczywiście będziemy tam także obecni z ofertą naszych marek: Orzeszek, Dobrofarm i Przyprawy Twojej Kuchni, gdzie zaprezentujemy także nasze nowości. 

 Zapraszamy do naszego stoiska nr E 97. 
Centrum Kongresowe Targi Kielce, ul. Zakładowa 1 
http://www.targikielce.pl/pl/iv-konferencja-i-targi-producentow-marek-wlasnych-future-private-labels-poland-cee,12109/dlaczego-warto,12110.htm


NOWOŚCI W NASZEJ OFERCIE !

DESKA SOLNA

     Konsumenci kochają nowości i eksperymentowanie w kuchni, aby zaskoczyć swoich bliskich i gości nie tylko smacznym jedzeniem, ale także oryginalnym sposobem podania. Zgodnie z ideą naszej marki, którą jest czerpanie z bogactwa natury dla korzyści zdrowotnych współczesnego konsumenta, wprowadzamy na rynek kolejną nowość – DESKĘ SOLNĄ do pieczenia, grillowania i podawania potraw na zimno.   Jest to bryła soli w formie deski wykonana w 100 % z krystalicznej soli himalajskiej, która doskonale nadaje się do podgrzania w piekarniku, na grillu lub na kuchence gazowej, długo utrzymując równomierną temperaturę, dzięki czemu potrawy są doskonale przyrządzone i ciepłe, czerpiąc przy tym z płyty sól i inne, cenne składniki mineralne. Deska solna może być także schłodzona w lodówce czy zamrażalniku i służyć do podawania zimnych dań i przekąsek.  To nowe, idealne narzędzie, bez którego już wkrótce nie będzie mogła obejść się nowoczesna kuchnia, więc warto się w nią zaopatrzyć już dzisiaj.


 

WSPIERAMY AKCJĘ II ONKOREJS GRANICAMI POLSKI 2017...

W dniach 24.06-01.07 odbywa się ogólnopolski Onkorejs Granicami Polski, którego celem jest aktywizowanie osób onkologicznie chorych, aby pokazać, że rak to nie wyrok i każdy może mieć marzenia i je spełniać oraz po to, by nagłośnić wagę badań profilaktycznych. 34 zespoły od 5 do 10 osób maszerują na jakimś odcinku trasy granicą Polski, aby w ciągu tygodnia "obejść równocześnie całą Polskę".
My wspieramy 9-osobowy zespół, idący trasą nr 18 Bieszczady, dostarczając uczestnikom zdrowe produkty śniadaniowe: płatki, ziarna, orzechy, bakalie, batony, które dodadzą dzielnym piechurom energii... Podziwiamy i trzymamy kciuki.

 


ORZESZEK GEPARDEM BIZNESU 2016!

Z dumą informujemy, że nasza firma zyskała zaszczytny tytuł Geparda Biznesu 2016, znajdując się wśród ok.1400 firm z województwa łódzkiego, których wartość rynkowa - wg badań Instytutu Europejskiego Biznesu - wzrosła o więcej niż 10%.
Rozwijamy się więc i mamy nadzieję, że dzięki rosnącej liczbie naszych fanów także na FB, będziemy dalej budować naszą markę! Zachęcamy Was do lajkowania naszego fan page i udostępniania naszych wpisów. Dziękujemy!

 


Agro Liga 2017

Pan Prezydent Andrzej Duda odwiedził nas na naszym stoisku w ogrodach Pałacu Prezydenckiego, w ramach prestiżowego konkursu AgroLiga 2017, który od 24 lat tradycyjnie w tym miejscu odbywa się dla liderów agrobiznesu...
 


Agro Liga 2017

Z dumą informujemy, że jesteśmy dzisiaj w ogrodach Pałacu Prezydenckiego na konkursie AgroLiga 2017, który tradycyjnie od 24 lat w tym miejscu wyłania liderów agrobiznesu, docenia i popularyzuje osiągnięcia najlepszych gospodarzy i najlepszych firm działających w branży rolniczej. Jesteśmy tu sponsorem organizującym poczęstunek...

 


WARSAW FOOD EXPO 2017

Nasze stoisko na MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH ŻYWNOŚCI #WARSAWFOODEXPO2017 czeka na gości :)
(Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo, 1-3 czerwca br.).

 

 


KONGRES RYNKU FMCG 2017 - 23 maja 2017

KONGRES RYNKU FMCG 2017 - to kluczowe, ekskluzywne spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od lat gromadzi najważniejsze postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na głównych rynkach europejskich.

 


Targi WORLD FOOD WARSAW 2017 - 12 kwietnia 2017

Na targach WORLD FOOD WARSAW 2017 dominują stoiska ze zdrową żywnością, eko i organicznymi produktami... My też jesteśmy w prozdrowotnym trendzie z produktami Orzeszka, które są naturalne, nie zawierają konserwantów ani sztucznych dodatków, są produkowane przy minimalnej, tylko niezbędnej ingerencji technologicznej. Wiele z nich to produkty z atestem ekologicznym.
Oto mała fotorelacja z naszego stoiska, które cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów.

 


KONFERENCJA SPRZEDAŻY dla przedstawicieli handlowych

W dniu 3 października 2016 w uroczym hotelu Stare Kino -Cinema Residence w Łodzi odbyło się spotkanie z naszymi przedstawicielami handlowymi, na którym przedstawiliśmy dotychczasowe rezultaty sprzedażowe firmy, wizje i plany na przyszłość, jak również nową strategię dla marki konsumenckiej „Orzeszek” wraz z jej nowym wizerunkiem, który został oddany na etykietach produktów.
Przedstawiciele handlowi, nasz najważniejszy łącznik między firmą a odbiorcami – hurtownikami czy detalistami, przyjęli zmiany nie tylko z pełnym zrozumieniem i akceptacją, co do korzyści sprzedażowych płynących z bardziej nowoczesnego, spójnego i atrakcyjnego wizerunku marki, ale wręcz z entuzjazmem.


Informacja o wynikach postepowania

Informacja o wynikach postępowania nr 1/2016


pliki do pobrania

Certyfikat BIO Orzeszek 2018 .846 kb.pdf
Kontakt

Orzeszek Sp.z o.o. Sp.k

Mogilno Duże 28A
95-082 Dobroń
tel.: 43 671 45 45
tel.: 797 407 950

e-mail: biuro@orzeszek.com.pl