Strona Główna > Aktualności

WSPIERAMY AKCJĘ II ONKOREJS GRANICAMI POLSKI 2017...

W dniach 24.06-01.07 odbywa się ogólnopolski Onkorejs Granicami Polski, którego celem jest aktywizowanie osób onkologicznie chorych, aby pokazać, że rak to nie wyrok i każdy może mieć marzenia i je spełniać oraz po to, by nagłośnić wagę badań profilaktycznych. 34 zespoły od 5 do 10 osób maszerują na jakimś odcinku trasy granicą Polski, aby w ciągu tygodnia "obejść równocześnie całą Polskę".
My wspieramy 9-osobowy zespół, idący trasą nr 18 Bieszczady, dostarczając uczestnikom zdrowe produkty śniadaniowe: płatki, ziarna, orzechy, bakalie, batony, które dodadzą dzielnym piechurom energii... Podziwiamy i trzymamy kciuki.

 


ORZESZEK GEPARDEM BIZNESU 2016!

Z dumą informujemy, że nasza firma zyskała zaszczytny tytuł Geparda Biznesu 2016, znajdując się wśród ok.1400 firm z województwa łódzkiego, których wartość rynkowa - wg badań Instytutu Europejskiego Biznesu - wzrosła o więcej niż 10%.
Rozwijamy się więc i mamy nadzieję, że dzięki rosnącej liczbie naszych fanów także na FB, będziemy dalej budować naszą markę! Zachęcamy Was do lajkowania naszego fan page i udostępniania naszych wpisów. Dziękujemy!

 


Agro Liga 2017

Pan Prezydent Andrzej Duda odwiedził nas na naszym stoisku w ogrodach Pałacu Prezydenckiego, w ramach prestiżowego konkursu AgroLiga 2017, który od 24 lat tradycyjnie w tym miejscu odbywa się dla liderów agrobiznesu...
 


Agro Liga 2017

Z dumą informujemy, że jesteśmy dzisiaj w ogrodach Pałacu Prezydenckiego na konkursie AgroLiga 2017, który tradycyjnie od 24 lat w tym miejscu wyłania liderów agrobiznesu, docenia i popularyzuje osiągnięcia najlepszych gospodarzy i najlepszych firm działających w branży rolniczej. Jesteśmy tu sponsorem organizującym poczęstunek...

 


WARSAW FOOD EXPO 2017

Nasze stoisko na MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH ŻYWNOŚCI #WARSAWFOODEXPO2017 czeka na gości :)
(Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo, 1-3 czerwca br.).

 

 


KONGRES RYNKU FMCG 2017 - 23 maja 2017

KONGRES RYNKU FMCG 2017 - to kluczowe, ekskluzywne spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od lat gromadzi najważniejsze postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na głównych rynkach europejskich.

 


Targi WORLD FOOD WARSAW 2017 - 12 kwietnia 2017

Na targach WORLD FOOD WARSAW 2017 dominują stoiska ze zdrową żywnością, eko i organicznymi produktami... My też jesteśmy w prozdrowotnym trendzie z produktami Orzeszka, które są naturalne, nie zawierają konserwantów ani sztucznych dodatków, są produkowane przy minimalnej, tylko niezbędnej ingerencji technologicznej. Wiele z nich to produkty z atestem ekologicznym.
Oto mała fotorelacja z naszego stoiska, które cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów.

 


KONFERENCJA SPRZEDAŻY dla przedstawicieli handlowych

W dniu 3 października 2016 w uroczym hotelu Stare Kino -Cinema Residence w Łodzi odbyło się spotkanie z naszymi przedstawicielami handlowymi, na którym przedstawiliśmy dotychczasowe rezultaty sprzedażowe firmy, wizje i plany na przyszłość, jak również nową strategię dla marki konsumenckiej „Orzeszek” wraz z jej nowym wizerunkiem, który został oddany na etykietach produktów.
Przedstawiciele handlowi, nasz najważniejszy łącznik między firmą a odbiorcami – hurtownikami czy detalistami, przyjęli zmiany nie tylko z pełnym zrozumieniem i akceptacją, co do korzyści sprzedażowych płynących z bardziej nowoczesnego, spójnego i atrakcyjnego wizerunku marki, ale wręcz z entuzjazmem.


Informacja o wynikach postepowania

Informacja o wynikach postępowania nr 1/2016